Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rozkład jazdy krajowy Uno-Speed

Poniżej znajduje się aktualny krajowy rozkład jazdy Uno-Speed

REZERWUJ BILET ONLINE

CHMIELNIK – PIŃCZÓW

Kursuje od poniedziałku do piątku z wyjątkiem Świąt.

 

WYJAZD ↓ DWORCE I PRZYSTANKI POWRÓT ↑
08:35 12:00 17:15 PIŃCZÓW Plac Wolności (Rynek)
PIŃCZÓW ul. Piłsudskiego 08:33 11:43 16:58
08:37 12:02 17:17 PIŃCZÓW ul. Leśna 08:31 11:41 16:56
08:39 12:04 17:19 Włochy 1 08:29 11:39 16:54
08:41 12:06 17:21 Włochy 2 08:27 11:37 16:52
08:43 12:08 17:23 Włochy 3 08:25 11:35 16:50
Chruście 08:22 11:32 16:47
08:47 12:12 17:27 Chruście – Sklep 08:20 11:30 16:45
08:50 12:15 17:30 Szarbków – Wiadukt 08:17 11:27 16:42
08:52 12:17 17:32 Szarbków 2 08:15 11:25 16:40
08:54 12:19 17:34 Szarbków 3 08:13 11:23 16:38
08:57 12:22 17:37 Chomentówek 08:10 11:20 16:35
09:00 12:25 17:40 Sędziejowice – Kościół 08:07 11:17 16:32
09:02 12:27 17:42 Sędziejowice 1 08:06 11:16 16:31
09:04 12:29 17:44 Sędziejowice 2 08:04 11:14 16:29
09:07 12:32 17:47 Śladków Duży – Sołtys 08:01 11:11 16:26
09:08 12:33 17:48 Śladków Duży – OSP 08:00 11:10 16:25
09:10 12:35 17:50 Śladków Duży 07:58 11:08 16:23
09:12 12:37 17:52 Śladków Duży – Miławka 07:56 11:06 16:21
09:15 12:40 17:55 Chmielnik ul Witosa 07:53 11:03 16:18
09:18 12:43 17:58 Chmielnik PL. Kościuszki 07:50 11:00 16:15

D – kursuje od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem Świąt

BUSKO ZDRÓJ – CHMIELNIK

Kursuje od poniedziałku do piątku z wyjątkiem Świąt.

 

WYJAZD ↓ DWORCE I PRZYSTANKI POWRÓT ↑
07:20 10:20 13:40 15:00 Busko Zdrój ul. Poprzeczna
Busko Zdrój ul. Kilińskiego 10:17 13:37 14:57 18:32
07:22 10:22 13:42 15:02 Busko Zdrój – Mieleniewski
Busko Zdrój – Szpital 10:15 13:35 14:55 18:30
07:25 10:25 13:45 15:05 Busko Zdrój ul. Dmowskiego – Gaik
Busko Zdrój ul. Dmowskiego 10:14 13:34 14:54 18:29
07:27 10:27 13:47 15:07 Busko Zdrój ul. Wojska Polskiego 10:10 13:30 14:50 18:25
07:29 10:29 13:49 15:09 Mikułowice 10:09 13:29 14:49 18:24
07:32 10:32 13:52 15:12 Zwierzyniec 10:06 13:26 14:46 18:21
07:33 10:33 13:53 15:13 Wygoda Kozińska 10:05 13:25 14:45 18:20
07:34 10:34 13:54 15:14 Skorzów 10:03 13:23 14:43 18:18
07:38 10:38 13:58 15:18 Młyny 10:01 13:21 14:41 18:16
07:42 10:42 14:02 15:22 Śladków Mały – Wieś 09:56 13:16 14:36 18:11
07:44 10:44 14:04 15:24 Śladków Mały – Zalew
Śladków Mały – CPN 09:54 13:14 14:34 18:09
07:48 10:48 14:08 15:28 Chmielnik PL. Kościuszki 09:50 13:10 14:30 18:05

D – kursuje od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem Świąt

BUSKO ZDRÓJ – WARSZAWA

Kursuje od poniedziałku do niedzieli. Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII. Kurs pospieszny.

 

WYJAZD ↓ DWORCE I PRZYSTANKI POWRÓT ↑
04:30 06:20 Busko Zdrój, ul.Waryńskiego( MDA) 15:40 19:15
04:32 06:22 Busko Zdrój, ul.12 Stycznia(s.Mikołaj) 15:38 19:13
Busko Zdrój, ul.Kilińskiego 15:35 19:10
04:35 06:25 Busko Zdrój Centrum, ul.Poprzeczna
04:56 06:46 Chmielnik, PL.Kościuszki(UMiG) 15:14 18:49
05:06 06:56 Piotrkowice 15:04 18:39
05:18 07:08 Morawica, ul.Kielecka 14:52 18:27
05:34 07:24 Kielce /Seminaryjska(Tarnowska)
Kielce /Tarnowska(Prosta Bus) 14:36 18:11
05:37 07:27 Kielce /Żytnia (Bus)/(BUS Hala) 14:33 18:08
05:40 07:30 Kielce, D.A.ul.Czarnowska 14:31 18:06
05:43 07:33 Kielce, ul.Warszawska(Politechnika) 14:28 18:03
Suchedniów, ul.Zagórska(węzeł) 14:01 17:36
06:18 08:08 Skarżysko Kamienna, ul.Krakowska/ul.Paryska 13:52 17:27
06:34 08:24 Szydłowiec, ul.Kościuszki 213 Dw.Autobusowy 13:36 17:11
07:00 08:50 Radom, D.A. ul.Beliny -Prażmowskiego 8 13:10 16:45
07:05 08:55 Radom, ul.Warszawska/Rondo 13:05 16:40
07:43 09:33 Białobrzegi, ul.Poświętna(przystanek dworcowy) 12:27 16:02
08:06 09:56 Grójec, Al.Niepodległości /Grójec UPT 12:04 15:39
08:49 10:30 Warszawa P+R, Al.Krakowska 05/06 11:21 14:56
09:00 10:50 Warszawa D.A.Dworzec Zachodni 11:10 14:45

Rozkład jazdy krajowy

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym krajowym rozkładem jazdy UNO-SPEED.

ROZKŁAD JAZDY KRAJOWY

Rozkład jazdy międzynarodowy

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym międzynarodowym rozkładem jazdy UNO-SPEED.

ROZKŁAD JAZDY MIĘDZYNARODOWY

Wynajem okolicznościowy

Oferujemy wynajem krajowy i zagraniczny nowoczesnych i komfortowo wyposażonych busów i autokarów.

WYNAJMIJ AUTOKAR
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.